Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00

Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00


Narty & Snowboard

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych ofertach zostaw swój adres e-mail:

KURSY & OBOZY JĘZYKOWE


 

Poznaj świat, nawiąż międzynarodowe znajomości, przeżyj przygodę i oczywiście naucz się języka -

szybko i przyjemnie bo w praktyce!

 

Przykładowe propozycje kursów i obozów:

I. Młodzieżowe obozy językowe za granicą

Nasze obozy językowe za granicą dla młodzieży 13 - 21 lat to efektywna nauka, wypoczynek, niezapomniane podróże plus pakiet nowych przyjaciół z całego świata gratis! Zastanawiasz się jak spędzić najbliższe wakacje 2016? Na jakie kolonie czy obóz wysłać dziecko? Nasze obozy to życiowa przygoda i pewna inwestycja w rozwój! Nauka za granicą przynosi widoczne efekty dzięki przebywaniu w środowisku, w którym dany język jest powszechnie używany i niekończącym się konwersacjom. Ponadto towarzystwo młodych osób z całego świata sprawia, że jest się zmotywowanym do porozumiewania się w obcym języku. Co zawiera się w cenie obozu? Kurs, zakwaterowanie, wyżywienie, transport z i na lotnisko, zajęcia dodatkowe, wykwalifikowaną opiekę oraz wycieczki.

Poznasz najpiękniejsze zakątki świata, nową kulturę, skorzystasz ze słońca, plaży i morza, wypoczniesz, a przy okazji szybko przełamiesz barierę językową!

1. Nauka na Malcie
 • Plaże, słońce i wakacyjna atmosfera
 • 2 szkoły: St. Julian's i St. Paul's Bay
 • Kurs już od 1643 PLN
 • Wycieczki GRATIS

Jeżeli lekcje angielskiego w szkole w kraju są dla Ciebie nudne i nie przynoszą oczekiwanych efektów, a wakacje chciałbyś spędzić w gorącym słonecznym klimacie to obóz językowy na słonecznej Malcie będzie dla Ciebie idealny! Właśnie na Malcie posiadamy nasz słynny kampus Club Village, z którego jesteśmy dumni, a wielu kursantów wraca do niego rok w rok. Wyjazd wakacyjno- językowy na Maltę jest efektywnym i ekscytującym sposobem na szybką poprawę znajomości angielskiego. Efekty widoczne są już po 2-3 tygodniach nauki.  W obozie bierze udział międzynarodowa młodzież w wieku 13-21 lat !

Obozy językowe to połączenie przyjemnych wakacji w śródziemnomorskim kurorcie z efektywnym kursem języka angielskiego. Malta to była kolonia brytyjska a więc idealne miejsce na obóz młodzieżowy, w którym język angielski jest wszechobecny i używany 24 godziny na dobę. Malta to wspaniałe plaże, słońce, krystalicznie czyste, lazurowe morze i wakacyjna atmosfera - a to wszystko w zasięgu ręki, ponieważ na Malcie wszystko jest blisko!

2. Obozy języka angielskiego w Nowym Jorku

 • Wiek: 16-21 lat
 • Nasza szkola w NYC
 • Miasto, które nigdy nie śpi
 • Wyjątkowy mix kulturowy
 • Kurs już od 7920 PLN

Nowy Jork to legendarne miasto, które nigdy nie śpi. To magiczne miejsce oferujące nieskończenie wiele atrakcji, światowej sławy wydarzeń i koncertów oraz niepowtarzalny klimat multikulturowej metropolii. Niezależnie od tego czy lubisz wstawać rano czy chodzisz późno spać Nowy Jork jest dla Ciebie stworzony! To doskonałe miejsce do nauki angielskiego - dlatego mamy tam swoją szkołę!

Wśród zapierających dech w piersiach drapaczy chmur, możesz tu znaleźć znakomite jedzenie, muzykę, sztukę i kulturę z całego świata. Są tu również liczne muzea, kina, teatry, musicale, kawiarnie, restauracje, festiwale, parki, sklepy i zabytki znane na całym świecie, które czekają na to abyś je odkrył.

3. Obozy języka chińskiego w Pekinie

 • Obozy dla osób w wieku 15-21 lat
 • Niemal 20 milionowe miasto!
 • Wschodnia tradycja i zachodnia nowoczesność
 • Nasza wyjątkowa szkoła
 • Kurs już od 5920 PLN

Z nami możesz spełnić swoje marzenia o wyjeździe do Chin - poznać ten kraj, jego język i kulturę! Przygotuj się na niezapomniane wakacje językowe w Cathay! Orientalna uliczna gastronomia, malownicze świątynie, kraj kontrastów, młodzi trendsetterzy i tradycyjni Chińczycy, ubóstwo i bogactwo - w żadnym innym miejscu w Azji te dwa światy nie zderzają się ze sobą tak mocno. Witaj w stolicy Chin, politycznym i kulturalnym centrum Azji, mieście, gdzie mieszka prawie 20 mln osób!

 

***********

II. Zagraniczne wyjazdy językowe dla dorosłych

Przez cały rok 2016 organizowane sa kursy językowe dla studentów i dorosłych w każdym wieku. Niezapomniane wakacje, praktyczne obcowanie z językiem, międzynarodowe kontakty i interdyscyplinarny rozwój osobowości to najawiększe zalety wyjazdów językowych. Kursy trwają od 1 tygodnia. Organizator posiada międzynarodowe akredytacje: ALTO, FELTOM, WYSE, ISO, British Council, English UK, ASILS. Organizator posiada 30 własnych szkół w najkorzystniejszych lokalizacjach w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. Nauczycielami są zawsze native speakerzy, a Polacy stanowią mniejszość w gronie kursantów! Przeżyj przygodę nie tylko językową! Najpopularniejszym językiem jest angielski, ale oferta Sprachcaffe to aż 7 języków w 14 państwach.

1. Nauka języka angielskiego w St. Julian's na Malcie

Pobyt w St. Julian's
 • Słoneczna wyspa
 • Ekscytujące życie nocne
 • Międzynarodowe grupy
 • Mix wakacji i nauki
 • Kurs juz od 1530 PLN

Słońce i ciepłe morze 365 dni w roku? Rozmowy wyłącznie  w języku angielskim? Przyjemna & efektywna nauka w cieniu wakacji? Zarezerwuj kurs językowy w St. Julian’s  jeśli tylko szukasz idealnego miejsca na ucieczkę od polskiej pogody! W żadnym innym miejscu nie nauczysz się angielskiego w tak przyjemnym śródziemnomorskim klimacie. Malta oferuje turystom wiele możliwości spędzania czasu wolnego dzięki czemu nauka angielskiego będzie urozmaicona. Jeśli kochasz słońce, piaszczyste plaże i nocne życie to kurs angielskiego w popularnym St. Julian's będzie najlepszym wyborem. Ilość atrakcji i możliwości spędzenia czasu...niezliczone! Przygodę czas zacząć!

2. Nauka francuskiego w romantycznym Paryżu

Pobyt w Paryżu
 • "Savoir vivre" nad Sekwaną
 • Różne typy zakwaterowania
 • Kurs juz od 1800 PLN

Paryż będący kosmopolitycznym miastem będzie idealnym wybore zarówno w aspekcie nauki języka jak i wakacji podczas, których zwiedzisz liczne atrakcje turystyczne miasta.To, czego nauczysz się na zajęciach będziesz mógł ćwiczyć rozmawiając z innymi studentami lub z mieszkańcami Paryża, jak również podczas wycieczki po stolicy, spaceru nad Sekwaną. Wybierz się na wycieczki do okolicznych miast Francji, żeby lepiej poznać to państwo. Szkoła językowa znajduje się w centrum miasta! Nauka francuskiego w Paryżu jest doskonałym wyborem na poprawę znajomości francuskiego. Dlaczego miałbyś nie odkryć tego miasta i jego okolicy uczestnicząc jednocześnie w jednym z kursów języka francuskiego?

 

3. Efektywna nauka ang.w międzynarodowym Londynie

Pobyt w Londynie
 • Kosmopolityczna stolica UK
 • Akredytacja British Council
 • Kurs juz od 1769 PLN

Londyn to kosmopolityczne & kultowe & najbardziej popularne miasto w jeśli chodzi o naukę angielskiego w Anglii jak i w całej Europie. Ogromna międzynarodowa metropolia (8 mln w samym mieście i 20 mln w całej aglomeracji),  pozytywnie zaskakiwać będzie Ciebie o każdej porze. Londyn to również ogromny mix kulturowo-językowy gdyż 25% mieszkanców pochodzi z Azji i Afryki. Miasto  rocznie odwiedza 30 mln turystów! Top 5 atrakcji turystycznych to: British Museum, Tate Modern, National Gallery, Natural History Museum i London Eye. Kurs angielskiego w Londynie to szansa na poznanie miasta, nawiązanie nowych kontaktów i oczywiście sam kurs. Londyn nie byłby Londynem bez  typowych symboli jak czerwone budki telefoniczne, dwupiętrowe autobusy i taksówki.  Oferta kulturowa to 40 teatrów, 60 muzeów! Nauka języka w Londyńskiej szkole będzie połączeniem wakacji i kursu. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek, a kurs może trwać 1 lub nawet 10 tygodni - wszystko zależy od Twoich potrzeb.

 

************

III. Bogata oferta kursow biznesowych:

 

Określ jaki poziom językowy chciałbyś osiągnąć: Nie ważne czy ma to być prosta rozmowa, aktywne uczestnictwo w konwersacji czy też solidna znajomość biznesowego języka - sam określasz swój indywidualny cel, a my dopasowujemy odpowiedni tryb nauki aby go osiągnąć.

Określ swój obecny poziom językowy: Możesz szybko określić swój poziom językowy wypełniając test językowy on-line. Biznesowe kursy językowe są bardzo wartościowym doświadczeniem jak i ważną inwestycją w samego siebie, a zwrot z niej następuje szybciej niż się spodziewasz.

 • Biznesowe kursy j. angielskiego
 • Biznesowe kursy j. francuskiego
 • Biznesowe kursy j. włoskiego
 • Biznesowe kursy j. niemieckiego
 • Biznesowe kursy j. chińskiego
 • Biznesowe kursy j. hiszpańskiego

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Czytaj więcej...