Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00

Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00


Narty & Snowboard

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych ofertach zostaw swój adres e-mail:

Certyfikat

 

IDEA PROGRAMU - BIURO PODRÓŻY PRZYJAZNE ZDROWIU TURYSTY

Ideą Programu „Biuro podróży przyjazne zdrowiu turysty” jest nawiązanie współpracy z biurami podróży w całej Polsce (organizatorzy turystyki i agenci turystyczni) w celu efektywnego informowania turystów o zagrożeniu, jakie stanowią choroby występujące w egzotycznych rejonach świata. Polscy turyści nie mają wystarczającej wiedzy na ten temat, nie wiedzą też, gdzie szukać informacji. W tej sytuacji nieoceniona staje się rola biur podróży, które mogą skutecznie budować świadomość zagrożeń zdrowotnych w tropiku i sposobów zapobiegania im.

Każde biuro podróży, które przystąpi do inicjatywy otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych  przeznaczonych do dystrybucji wśród swoich klientów. W pakiecie znajdą się najważniejsze informacje na temat chorób tropikalnych oraz lista najbliższych placówek medycyny podróży, w których turysta będzie mógł zaczerpnąć fachowej informacji oraz wykonać obowiązkowe i zalecane szczepienia. Biura biorące udział w Programie otrzymają certyfikaty „Biuro przyjazne zdrowiu turysty”. Będzie je można także znaleźć w specjalnej wyszukiwarce w obrębie tego serwisu.

Patronat nad Programem sprawują: Polski Związek Organizatorów Turystyki, Fundacja „Żyjmy zdrowo”, czasopismo Wiadomości Turystyczne, portal Medexpress.pl, serwis Tur-Info.pl i Travelbit - Centrala Polskich Globtroterów.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Czytaj więcej...