Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00

Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00


Narty & Snowboard

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych ofertach zostaw swój adres e-mail:

Jak rezerwować

Aby zarezerwować wybraną ofertę katalogową wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nami lub skorzystacie z wyszukiwarki połączonej z systemem rezerwacyjnym umieszczonej na naszej stronie. Zapraszamy Państwa także do naszego biura w Lesznie - Plac Powstańców 5,64-100 Leszno  (vis-à-vis PARKINGU | za Synagogą).


I.
Korzystając z wyszukiwarki internetowej określacie Państwo parametry interesującej Was wycieczki turystycznej. Na tym etapie można również zaznaczyć preferowany tryb rezerwacji.

II. Następnie po wyświetleniu listy porównawczej z wycieczkami spełniającymi zadane kryteria wyszukiwania wybieracie Państwo jedną z wycieczek prezentowanych przez System Rezerwacji Internetowej.

III. Po dokładnym zapoznaniu się z opisem wycieczki, jej ceną i dostępnością przechodzą Państwo do formularza rezerwacji, do którego należy wprowadzić prawidłowe dane osobowe uczestników wycieczki niezbędne do dokonania rezerwacji w Systemie Rezerwacji Internetowej. Przedstawiona oferta nie jest jeszcze ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

IV. Po wprowadzeniu danych powinni Państwo w dolnej części formularza zaznaczyć, że akceptujecie - po uprzednim zapoznaniu się:

  • zapisy niniejszego Regulaminu
  • warunki uczestnictwa Organizatora wycieczki turystycznej, do których link znajduje się na  formularzu.


V.
W kolejnym kroku przechodzą Państwo do rezerwacji.

1. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, każda rezerwacja jest dodatkowo weryfikowana przez Kompas Travel, m.in. pod względem prawidłowości skalkulowanej ceny dla danej wycieczki i jej składników, terminu, dostępności wycieczki, zakresu świadczeń objętych ceną i warunków uczestnictwa w niej danego Organizatora.

2. Przycisk „Wyślij zgłoszenie”. Ta opcja umożliwia dokonanie rezerwacji wybranej oferty bez potwierdzenia miejsc. Rezerwacja ta wymaga weryfikacji dostępności miejsc przez naszego doradcę w systemie Organizatora.


3.
Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu pełnej ceny wycieczki pracownik Kompas Travel kontaktuje się bezpośrednio z Państwem (poprzez adres e-mail wskazany przez Państwa w formularzu lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci zakupu wycieczki przesłany zostanie do Państwa mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie czy są zgodne z Państwa zamówieniem dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym lub przelewem internetowym. Aby skrócić czas oczekiwania na zaksięgowanie Państwa wpłaty i tym samym przyspieszyć proces rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@kompastravel.pl.

 

Dane do przelewów:

Karolina Stebelska
ul. Działkowa 9,
67-400 Wschowa


Nr konta: Credit Agricole 53 1940 1076 6246 9739 0000 0000

 

4. Przesłanie przez Państwa do Kompas Travel mailem na adres biuro@kompastravel.pl potwierdzenia jest równoznaczne z akceptacją Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.

5. Na podstawie Państwa wpłaty pracownik Kompas Travel potwierdzi ostatecznie Państwa rezerwację w systemie Organizatora, a następnie prześle Państwu mailem potwierdzenie rezerwacji które upoważnia Państwa do odbioru dokumentów podróży na lotnisku. Z chwilą potwierdzenia rezerwacji przez Organizatora zawarta zostaje umowa między Państwem a Biurem Podróży.

6. Możliwość zmian w rezerwacji. Warunki anulacji, rezygnacji czy zmian określone są przez organizatora wyjazdu w warunkach uczestnictwa.

 

Dodatkowe informacje - dane naszej firmy:

Biuro Podróży Kompas Travel
Karolina Stebelska

Plac Powstańców 5,64-100 Leszno 
(vis-à-vis PARKINGU | za Synagogą)

NIP 925-183-90-41
REGON 978078720


  1. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, każda rezerwacja jest dodatkowo weryfikowana przez Octopus Travel, m.in. pod względem prawidłowości skalkulowanej ceny dla danej wycieczki i jej składników, terminu, dostępności wycieczki, zakresu świadczeń objętych ceną i warunków uczestnictwa w niej danego Organizatora.

  2. Przycisk „Wyślij zgłoszenie” .Ta opcja umożliwia dokonanie rezerwacji wybranej oferty bez potwierdzenia miejsc. Rezerwacja ta wymaga weryfikacji dostępności miejsc przez naszego doradcę w systemie Organizatora.

  3. Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu pełnej ceny wycieczki pracownik Octopus Travel kontaktuje się bezpośrednio z Państwem (poprzez adres e-mail wskazany przez Państwa w formularzu lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci zakupu wycieczki przesłany zostanie do Państwa mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie czy są zgodne z Państwa zamówieniem dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym lub przelewem internetowym. Aby skrócić czas oczekiwania na zaksięgowanie Państwa wpłaty i tym samym przyspieszyć proces rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres octopustravel@octopustravel.net.pl lub faksem na numer 65 529 30 94.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Czytaj więcej...