Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00

Rezerwuj

kom. 605 991 689 (24/7)

biuro@kompastravel.pl

biuro czynne:

pon-pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00


Narty & Snowboard

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych ofertach zostaw swój adres e-mail:

Regulamin

Spis treści
Regulamin
Ochrona danych i założenie rezerwacji
Formy płatności
Dokumenty oraz zmiany i anulowanie rezerwacji
Posprzedaż, reklamacje i zakończenie
Wszystkie strony

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.kompastravel.net.pl

I. Informacje podstawowe1. Właścicielem Serwisu Turystycznego www.kompastravel.net.pl i podmiotem świadczącym usługi w ramach Serwisu jest firma Kompas Travel Karolina Stebelska z siedzibą o adresie:

64-100 Leszno
Plac Powstańców 5
NIP 925-183-90-41,


działająca jako agent turystyczny zwana dalej Kompas Travel.

2. Kompas Travel umożliwia Państwu dokonywanie rezerwacji i zakup wycieczek turystycznych poprzez udostępnienie Systemu Rezerwacji Internetowej www.kompastravel.pl.

3. Założenie rezerwacji lub zakup wycieczki może nastąpić również telefonicznie w biurze Kompas Travel pod numerem wskazanym na stronie serwisu.

4. Prezentowane na stronach internetowych Kompas Travel materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 

II. Zasady ogólne zakupu wycieczek

1. Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki określone w niniejszym Regulaminie i ponoszą odpowiedzialność za własne czynności wynikające z korzystania z serwisu.

2.  Korzystanie z serwisu możliwe jest tylko w swoim imieniu. Jeśli czynią to Państwo w imieniu osoby trzeciej, oznacza to, że posiadają Państwo ważne w świetle prawa pełnomocnictwo. Za działanie bez pełnomocnictwa lub z przekroczeniem jego granic ponoszą Państwo pełną odpowiedzialność.

3. Dokonywanie zapytań o rezerwację z użyciem fałszywego nazwiska lub cudzego nazwiska bez ważnego pełnomocnictwa jest niedopuszczalne i zabronione poprzez powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

4.  Kompas Travel nie udziela gwarancji, że korzystanie z Serwisu będzie przebiegało bez usterek, wad, przerw czy braku możliwości połączenia z Systemem Rezerwacji Internetowej oraz co do tego, że rezultat poszukiwań sprosta Państwa oczekiwaniom, co do merytorycznej zawartości, dokładności czy przydatności uzyskanych informacji.

5. Dokonanie rezerwacji i zakupu wycieczki turystycznej jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją warunków uczestnictwa Organizatora wycieczki turystycznej oraz zapisów niniejszego Regulaminu.

6. Dane osoby, na którą rezerwacja jest założona, powinny zgadzać się z danymi w paszporcie lub w dowodzie osobistym przy podróżach na terenie Unii Europejskiej. W przypadku niezrealizowania świadczeń wykupionych z powodu niezgodności danych osobowych zawartych w złożonej rezerwacji z danymi znajdującymi się w paszporcie lub dowodzie osobistym, dokonana zapłata za wycieczkę turystyczną podlega zwrotowi w części pomniejszonej o stratę poniesioną w wyniku zawarcia umowy i niezrealizowania świadczeń.

7. W chwili dokonania rezerwacji wycieczki turystycznej powinni Państwo posiadać odpowiednie i aktualne dokumenty umożliwiające odbycie podróży, w tym w szczególności ważny paszport, wymagane przy wyjeździe wizy lub inne dokumenty określone przepisami państw, do których się podróżuje.

 Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Czytaj więcej...